Teleman

CSI: Kryminalne zagadki Miami (115)

(CSI: Miami 5: A Grizzly Murder)

serial kryminalny USA 2007  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na bagnach Everglades znaleziono ciało mężczyzny, którego śmiertelnie zranił niedźwiedź grizzly. Wiele wskazuje na to, że nie był to nieszczęśliwy wypadek, lecz morderstwo z premedytacją.

Oglądaj w telewizji

Pon 28.06 21:00
TV 6logo

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Na bagnach Everglades znaleziono ciało mężczyzny, którego śmiertelnie zranił niedźwiedź grizzly. Horatio i jego ludzie rozpoczynają śledztwo. Wiele wskazuje na to, że nie był to nieszczęśliwy wypadek, ale morderstwo z premedytacją. Na kamizelce ofiary zostają wykryte ślady substancji, która zwabiła zwierzę. Eric, który wrócił do pracy po kilkumiesięcznej rekonwalescencji, razem z Ryanem dokonuje oględzin miejsca zbrodni. Podczas dochodzenia wychodzi na jaw, że ktoś celowo wcześniej zranił mężczyznę w nogę, by nie mógł uciec przed niedźwiedziem. Wkrótce okazuje się, że sprawa ta wiąże się z zaginięciem luksusowej prostytutki i jej ochroniarza, którzy byli widziani w pokoju hotelowym ofiary.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...