Przyjaciółki | sezon 9 odc. 110

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga i Robert są przemęczeni. Dochodzi między nimi do sprzeczek. Nieoczekiwanie odwiedza ich Jerzy, który rozstał się z Agatą. Inga wie, że to przez Zuzę. Anka i Paweł znowu zostają małżeństwem.

Oglądaj w telewizji

Pt 15.12 9:30
Polsat Filmlogo

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Paweł i Anka przygotowują się do ślubu. Patrycja na cmentarzu spotyka Wiktora, który nalega na spotkanie. Kobieta nie jest pewna, czy potrafi mu jeszcze zaufać. Przyjaciółki wybierają się na wspólne zakupy. Wszystkie postanawiają na ślubie wystąpić w nowych kreacjach. Zuza umawia się z Markiem, który zabiera ją do domu na seans filmowy z córką. Napięcie pomiędzy Ingą a Robertem opada i chcieliby już się pogodzić. Z powodu przemęczenia obowiązkami dochodzi jednak do kolejnych sprzeczek. Nieoczekiwanie odwiedza ich Jerzy, który rozstał się z Agatą. Inga wie, że to przez Zuzę. Jej ojciec nadal coś do niej czuje... Anka i Paweł po raz kolejny zostają małżeństwem. Podczas przyjęcia weselnego Marek i Zuza zbliżają się do siebie. Wydaje się, że powrót Jerzego nie zrobił na Markiewicz większego wrażenia. Inga jest zaintrygowana Jackiem, fotografem, który również wyraźnie jest nią zainteresowany. Na przyjęciu zjawia się Wiktor i chce koniecznie porozmawiać z Patrycją. Wyznaje jej miłość. Anka wyprasza go z przyjęcia. Po chwili zjawia się Paweł i między mężczyznami dochodzi do bójki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...