Przyjaciółki | sezon 9 odc. 109

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka i Paweł dowiadują się, że mają współpracować z Jeleńskim. Rezygnują z prowadzenia tej sprawy. Julka i Zośka zaskakują Strzeleckich, przygotowując wspólnie posiłek. Patrycja jest zła na Wiktora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Zuza spotyka Dagmara, który postanowił zmienić styl na "złego chłopca". Kobieta wpada na pomysł, by umówić go ze swoją asystentką. Anka i Paweł dowiadują się, że mają współpracować z Jeleńskim. Zgodnie rezygnują z prowadzenia tej sprawy. Paweł wyznaje córkom, jak bardzo żałuje, że je zawiódł. Julka i Zośka zaskakują Strzeleckich, przygotowując wspólnie posiłek. Anka czuje, że wszystko zaczyna się układać... Patrycja jest zła na Wiktora. Nie odbiera od niego telefonów, więc mężczyzna przychodzi do jej mieszkania. Patrycja w gniewie opowiada mu, czego się dowiedziała. Zuza i Inga wyciągają Kochan z pracy. Przyjaciółki martwią się o nią. Patrycja wyznaje im wszystko. Dorota jedzie do banku Łukasza, by przyłapać go na zdradzie. Tam poznaje prezes Matyldę. Zuza spotyka się z Markiem, który wyjaśnia jej, jaki ma układ z byłą żoną. Robert ma coraz więcej zastrzeżeń co do sposobu wychowania Hani przez Ingę. Jego ciągłe uwagi wyprowadzają ją z równowagi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...