Druga szansa (11/13)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam nie przekazuje Basi jej matce o umówionej godzinie. Monika jest mocno zaniepokojona. Sytuację ratuje Marcin, który jedzie po dziewczynkę do mieszkania Swenssona. Zbliża się koncert Ksawerego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W trzecim sezonie serialu życie Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) całkowicie się zmieni. Do jej świata, wypełnionego pracą i miłosnymi rozterkami, wkroczy upragniona córeczka. Niestety, wydarzenie to sprawi, że Marcin (Bartłomiej Świderski) oraz Adam (Bartłomiej Topa) zaczną ze sobą rywalizować. Mimo to Monika nie zaprzestanie walczyć o stworzenie rodziny, która zawsze była jej marzeniem. Jednocześnie nowe wyzwania postawi przed nią praca, gdy prezes telewizji (Jacek Braciak) poprosi Borecką, by stworzyła najlepszy w Polsce kobiecy kanał. Pomagać jej będzie ambitny, przystojny Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk). Odtąd Monika próbuje pogodzić rolę matki ze stanowiskiem szefowej. Jednak prawdziwa próba nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie - kiedy ona i jej najbliżsi znajdą się w niebezpieczeństwie.

W tym odcinku

Adam nie przekazuje Basi jej matce o umówionej godzinie. Monika jest mocno zaniepokojona. Sytuację ratuje Marcin, który jedzie po dziewczynkę do mieszkania Swenssona. Będąc pod opieką Kryńskiego, Borecka czuje się bezpiecznie, nie potrzebuje nawet leków, by zasnąć. Borys i jego współpracownicy analizują dowody, a także zeznania głównych podejrzanych w sprawie Moniki. Na komendzie zjawia się Adam. Zbliża się koncert Ksawerego. Nikt jednak nie wie, czy młody artysta wystąpi przed publicznością, mimo postępującej choroby. Chłopak idzie do słynnego laryngologa. Lekarz daje mu nadzieję na wyleczenie. Ksawery musi jednak przejść skomplikowaną operację. Kamil wciąż próbuje zaprosić Sarę na randkę. Aktorka odmawia, chociaż mężczyzna wyraźnie jej się podoba. Jakiś czas później do Sary przyjeżdżają rodzice, by złożyć córce zaskakującą propozycję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...