Szkoła (422)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maturzysta Adam prześladuje swoją byłą dziewczynę. Ofiara nękania zapisuje się do kółka bokserskiego. Iwona poniża innych za pieniądze. Pewna uczennica chce, by ośmieszyła jej byłego partnera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Maturzysta Adam Rybiński prześladuje swoją byłą partnerkę. Nie przyjmuje do wiadomości, że Agnieszka zakończyła ich związek. By obronić się przed agresywnym nastolatkiem, dziewczyna zapisuje się do kółka bokserskiego. Tam wpada w oko Grzegorzowi, który chce przekonać Adama, by dał spokój Agnieszce. Między chłopakami dochodzi do bójki. Iwona Małkowska poniża innych uczniów za pieniądze. Pewna dziewczyna chce, by nastolatka ośmieszyła jej byłego partnera. Iwona nie daje rady wykonać zadania. Cezary postanawia się na niej odegrać. Upokarza nastolatkę przed całą szkołą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...