Przyjaciółki | sezon 9 odc. 108

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza wyznaje, że kocha Jerzego. Teraz Inga lepiej rozumie to, co wydarzyło się w Nowym Jorku. Markiewicz wybiera się do Stefy, aby ta postawiła jej karty. Zjawia się tam Bożena z Jaśkiem i Beatą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

W domu Anki i Pawła pojawia się Mirka. Okazuje się, że Zośka uciekła z hotelu. Zuza wyznaje, że kocha Jerzego. Teraz Inga lepiej rozumie to, co wydarzyło się w Nowym Jorku i - współczuje przyjaciółce. Przygnębiona Markiewicz wybiera się do Stefy, aby ta postawiła jej karty. Niespodziewanie przybywa Bożena z Jaśkiem i Beatą. Mają szokującą wiadomość. Inga spotyka się z Dorotą. Ta, poznawszy tajemnicę Marcina, dopatruje się wszędzie dowodów zdrady. Postanawia śledzić Łukasza. Dziewczyny idą na strzelnicę. Zuza ma nadzieję spotkać tam Marka. Nie zawodzi się, ale czeka na nią również niespodzianka - na miejscu poznaje jego córkę, Adę. Anka po raz kolejny przyłapuje Mirkę na piciu. Wiktor odwozi Patrycję do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa. Opowiada Patrycji o jego romansach, o których słyszała od zmarłej żony mężczyzny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...