Przyjaciółki | sezon 9 odc. 107

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka, Patrycja i Zuza odbierają Ingę z lotniska i od razu nadrabiają czas rozłąki. Markiewicz zaczyna powoli irytować nowa asystentka, ale za to coraz bardziej intryguje ją Marek z ochrony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Anka, Patrycja i Zuza odbierają Ingę z lotniska i od razu nadrabiają czas rozłąki. Dorota spotyka się z Marcinem, aby sfinalizować transakcję wynajmu mieszkania. Zuzę zaczyna powoli irytować nowa asystentka, ale za to coraz bardziej intryguje ją Marek z ochrony. Kobieta daje się zaprosić na randkę, która nieoczekiwanie szybko się kończy. Kate próbuje po raz kolejny wyjaśnić Dagmarowi całe zdarzenie. Jeleński nalega na kolejne spotkanie z Patrycją. Dziewczyna nie jest pewna, czy taki układ jej odpowiada, ale w końcu się zgadza. Anka zastaje w mieszkaniu matkę Zosi. Razem z Pawłem próbują znaleźć wyjście z sytuacji. Po spotkaniu z Mirką, Anka dochodzi do wniosku, że dziewczynka powinna zostać z nimi. Ich plan psuje nagły wyjazd kobiety, która pomimo sprzeciwu wszystkich zabiera ze sobą córkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...