Szkoła (415)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Licealistka Ula spodziewa się dziecka. Boi się porodu. Postanawia palić papierosy, by noworodek był mniejszy. Przyjaciółki mówią Tosi, że widziały jej chłopaka całującego się z inną. On zaprzecza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Ula Wrońska spodziewa się dziecka. Koleżanka straszy ją, że poród jest bardzo bolesny. Nastolatka postanawia więc palić papierosy, żeby jej pociecha przyszła na świat mniejsza. W trakcie lekcji źle się czuje. Barbara Gruszka chce wysłać uczennicę do lekarza. Ula boi się, że musi powiedzieć mamie o ciąży. Gimnazjalistka Tosia bardzo kocha swojego chłopaka. Jej przyjaciółki nakrywają nastolatka na całowaniu się z inną dziewczyną i mówią o tym Tosi. On wszystkiego się wypiera.

Występują

Zobacz także

Ładuję...