Teleman

Świat według Kiepskich | odc. 62

serial komediowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mieszkańcy kamienicy oglądają w telewizji płomienne wystąpienie pewnego księdza i czują się zobowiązani do rachunku sumienia. Ferdynand Kiepski twierdzi, że on nigdy nie był grzesznikiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Mieszkańcy kamienicy oglądają w telewizji płomienne wystąpienie pewnego księdza. Pod wpływem jego słów prawie wszyscy sąsiedzi czują się zobowiązani do zrobienia rachunku sumienia. Jedynie Ferdynand Kiepski nie poczuwa się do tego obowiązku. Twierdzi z przekonaniem, że nigdy nie był i nie jest grzesznikiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...