Teleman

Na sygnale: Być kobietą (74)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratowniczki udzielają pomocy modelce w rozmiarze XXL, która zasłabła w trakcie sesji. Pacjentka ma zapalenie trzustki. Z kolei Wiktor odpowiada na wezwanie do znanej dziennikarki, która kaszle krwią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzecia seria o kulisach pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie.

W tym odcinku

Doktor Góra odbiera telefon od ojca Martyny. Mężczyzna domaga się, by szef stacji zwolnił dziewczynę z pracy. W tym czasie ratowniczka razem z ekipą udziela pomocy modelce w rozmiarze XXL, która zasłabła w trakcie sesji. Okazuje się, że pacjentka ma ostre zapalenie trzustki i musi trafić do szpitala. Interwencję pogotowia obserwuje tłum gapiów. Nagle dochodzi tam do bójki. Z kolei Wiktor odpowiada na wezwanie do znanej dziennikarki, która kaszle krwią. Kobieta próbuje przekonać lekarza, że nic jej nie jest i wybiera się na kolejny wywiad. W trakcie badania pacjentka dostaje kolejnego ataku i traci przytomność.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...