Szkoła (398)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjalistki Inga i Patrycja chcą, by popularna koleżanka zaprosiła je na ognisko. Zakładają videobloga ze śmiesznymi filmikami. Radek często sięga po alkohol, co nie podoba się jego dziewczynie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalistki Inga i Patrycja robią wszystko, aby popularna koleżanka zaprosiła je na organizowane przez siebie ognisko. Dziewczyny zakładają videobloga ze śmiesznymi filmikami i mają nadzieję, że starsza uczennica doceni ich starania i pozwoli przyjść na imprezę. Tymczasem Monika wykorzystuje naiwne nastolatki, żeby oczernić swoją rywalkę. Inga i Patrycja odkrywają, że szkolna gwiazda je okłamała, i chcą pomóc skrzywdzonej przez nią Uli. Jeden z licealistów, maturzysta Radek Daszyński, coraz częściej sięga po alkohol, co nie podoba się jego dziewczynie. W końcu Oliwia stawia chłopakowi ultimatum. Radek obiecuje, że zerwie ze zgubnym nałogiem. Niestety nie potrafi dotrzymać obietnicy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...