Komisarz Alex 9: W pogoni za wiecznym życiem (106)

serial kryminalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W kościele w Łodzi trwa wystawa ksiąg barona von Hohenfelsa. Ich autor był badaczem tajemnic, a jedną z nich jest receptura eliksiru młodości. Magiczny napój próbują odnaleźć dwaj studenci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Po wyjeździe Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) i Ewy (Agnieszka Więdłocha) na misję do Ameryki Południowej opiekę nad czworonożnym detektywem przejmuje nowy komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek). Duet stawia czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

W jednym z kościołów w Łodzi trwa wystawa ksiąg napisanych przez barona von Hohenfelsa. Ich autor był znanym podróżnikiem, przyrodnikiem i badaczem tajemnic, a jedną z nich jest receptura specyfiku zapewniającego wieczną młodość. Ten niezwykły eliksir próbują odnaleźć dwaj studenci, Waldek i Jasiek. Wkrótce policja otrzymuje zawiadomienie o odkrytych zwłokach w transporcie kawy. Piotr Górski z pomocą Alexa usiłuje poznać tożsamość zamordowanego i wyjaśnić okoliczności jego śmierci.

Występują

Twórcy

Ładuję...