Komisarz Alex 9: Mężczyzna bez pamięci (108)

serial kryminalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jurek przekazuje znajomemu dziennikarzowi dokumenty o szajce handlującej kobietami z Ukrainy. Zostaje postrzelony i traci pamięć. Lekarze za namową Górskiego decydują się poddać go dogoterapii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Po wyjeździe Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) i Ewy (Agnieszka Więdłocha) na misję do Ameryki Południowej opiekę nad czworonożnym detektywem przejmuje nowy komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek). Duet stawia czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Jurek spotyka się w restauracji ze znajomym dziennikarzem. Przekazuje mu dokumenty o szajce handlującej kobietami z Ukrainy i prosi o nagłośnienie sprawy w mediach. Przy wyjściu z lokalu zostaje postrzelony. Rana nie jest poważna, ale mężczyzna traci pamięć. Jurek nie ma przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu, które pozwoliłoby ustalić jego tożsamość. Niebawem lekarze za namową Górskiego decydują się poddać pacjenta dogoterapii z Alexem w roli głównej.

Występują

Twórcy

Ładuję...