Ojciec Mateusz 17: Igranie z ogniem (214)

serial kryminalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dochodzi do pożaru lasu. Leśniczy i policjanci znajdują dowód podpalenia. Po przesłuchaniu świadków funkcjonariusze zaczynają podejrzewać syna znanego adwokata. Mateusz odwiedza jego ojca.

Oglądaj w telewizji

Śr 17.04 14:20
TVP Serialelogo
Czw 18.04 13:20
TVP Serialelogo
Nd 21.04 20:40
TVP Serialelogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Dochodzi do pożaru lasu. Leśniczy (Grzegorz Kulikowski) i policjanci odnajdują dowód rzeczowy podpalenia. Funkcjonariusze przesłuchują świadków. Józef Zielak (Waldemar Czyszek) zeznaje, że Fabian Wieczorek (Jan Wieteska), syn znanego adwokata, o mały włos nie potrącił go w lesie skuterem. Opowiada też o znalezionym kanistrze po benzynie. Chłopak zostaje zatrzymany. Policjanci rozmawiają z Klarą Andrzejczak (Grażyna Wolszczak), która odziedziczyła dom pod lasem. Mateusz odwiedza ojca Fabiana. Adwokat nie przejmuje się losem syna. Tymczasem w okolicy pojawiają się kolejne podpalenia. Mateusz spotyka w cukierni Klarę i wpada na nowy trop.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...