Szkoła (383)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika nie umie zapanować nad złością. Jeden z napadów nagrywa jej koleżanka. Szantażuje nastolatkę. Mirek nie chce już robić w szkole interesów. Przyjaciel próbuje namówić go na kolejny biznes.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Weronika Grygiel wini matkę za to, że jej ojciec porzucił rodzinę. Dziewczyna nie umie zapanować nad złością i agresją. Jeden z tych napadów nagrywa koleżanka nastolatki. Następnie Andżelika szantażuje Weronikę, żądając pieniędzy w zamian za filmik. Gdy trafia on do internetu, licealistka atakuje swoją matkę. Gimnazjalista Mirek Rosiński nie chce już robić w szkole interesów. Zwykle źle się to dla niego kończy. Przyjaciel, Kuba Grzesiak, próbuje namówić go na kolejny biznes. Okłamuje nastolatka, że ma ciężko chorego ojca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...