I kto tu rządzi? | odc. 46: Zdrowe stosunki

serial komediowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wkrótce miną dwa lata od wprowadzenia się Tomka i Marty do domu Agaty. Planowana jest uroczysta kolacja. Okazuje się, że trudno ustalić termin spotkania. Każdy jest zajęty ważnymi sprawami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę gosposi. W tej nietypowej dla siebie roli Bogusław Linda. Partneruje mu Małgorzata Foremniak.

W tym odcinku

Wkrótce miną dwa lata od wprowadzenia się Tomka i Marty do domu Agaty. Domownicy próbują ustalić termin uroczystej kolacji. Ku przerażeniu swoich bliskich Agata postanawia samodzielnie coś ugotować. Okazuje się jednak, że trudno im ustalić termin spotkania, każdy bowiem jest zajęty ważnymi sprawami. Batycka jednak nie poddaje się. Przygotowuje romantyczną kolację dla siebie i Tomka. Czajka chwali efekty jej pracy. Wkrótce jednak ostry ból brzucha sprawia, że mężczyznę zabiera pogotowie. Przerażona Agata sądzi, że go otruła. Lekarz jednak uspokaja ją. Mówi, że Czajkę czeka poważny zabieg, ale jego dolegliwości nie mają nic wspólnego z przyrządzonym przez nią posiłkiem. Tomek boi się operacji. Po zastrzyku na uspokojenie wyznaje Agacie miłość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...