Szkoła (364)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Przyjaciele Róży zarzucają jej egoizm. Nastolatka chce udowodnić, że się mylą. Organizuje charytatywną zbiórkę pieniędzy. Nastoletnia Justyna chce zerwać z Adrianem. Odkrywa, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Przyjaciele gimnazjalistki, Róży Olszewskiej, zarzucają jej egoizm. Nastolatka postanawia udowodnić, że się mylą. Kiedy koleżance dziewczyny brakuje pieniędzy na szkolną wycieczkę, Róża organizuje zbiórkę. Żeby osiągnąć swój cel, okłamuje potencjalnych ofiarodawców, że rodzina Niny jest skrajnie uboga. Licealistka Justyna Dudek od dłuższego czasu spotyka się z Adrianem Kubackim. Postanawia jednak zakończyć ten związek, ponieważ zakochała się w innym chłopaku. Wkrótce nastolatka odkrywa, że jest w ciąży. Adrian czuje się za nią odpowiedzialny, zaczyna planować ślub i wspólne życie. Wkrótce Justyna dostaje krwotoku. Zostaje odwieziona do szpitala.

Występują

Zobacz także

Ładuję...