Świat według Kiepskich | odc. 223: Wata Mariana

serial komediowy Polska 2002  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Polski przyjeżdża słynna amerykańska aktorka polskiego pochodzenia. Paździoch twierdzi, że zna ją z dawnych czasów...

Oglądaj w telewizji

Śr 24.04 17:50
Super Polsatlogo

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Rodzina Kiepskich śledzi w telewizji wizytę w Polsce słynnej amerykańskiej aktorki polskiego pochodzenia. Tymczasem Paździoch nieoczekiwanie oświadcza zdumionym sąsiadom, że zna gwiazdę z czasów kiedy jeszcze mieszkała w Polsce. Można się jednak spodziewać, że sama deklaracja nie zrobi wrażenia na Ferdku i jego rodzinie i pan Marian będzie musiał jakoś udowodnić, że to, co mówi jest prawdą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...