Świat według Kiepskich | odc. 221: Uśmiech losu

serial komediowy Polska 2002  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Niespodziewanie Kiepscy dostają w spadku milion dolarów. Zaskoczeni taką kwotą nie bardzo wiedzą, co z tymi pieniędzmi zrobić.

Oglądaj w telewizji

Wt 11.04 1:20
Super Polsatlogo

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Wydaje się, że tym razem rodzinie Kiepskich w końcu dopisało szczęście. Wieczni pechowcy, niespodziewanie dostają w spadku okrągły milion dolarów. Przed oszołomionymi Kiepskimi otwierają się praktycznie nieograniczone możliwości. Jednak wielkie pieniądze to, jak się okazuje, również wielkie kłopoty. Zaskoczeni wysokością otrzymanej kwoty Kiepscy nie bardzo wiedza, co zrobić z tak ogromnymi pieniędzmi. Ciekawe, jak Ferdynand i jego rodzina zdecydują się je spożytkować?

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...