Ukryta prawda | sezon 5 odc. 519

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grzegorz dowiaduje się od kolegi, że piętnaście lat temu jego żona, Dorota, miała romans z jego bratem. Początkowo nie może w to uwierzyć, jednak z czasem rodzą się w nim wątpliwości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

38-letni Grzegorz prowadzi zakład optyczny z bratem, Romanem. W trakcie spotkania z byłym kolegą dowiaduje się, że piętnaście lat temu jego żona, Dorota, miała romans ze szwagrem. Grzegorz nie może w to uwierzyć. Kiedy mówi o wszystkim żonie, kobieta zaprzecza. Jakiś czas później temat romansu pojawia się w rozmowie Grzegorza z bratem. Pokrętne tłumaczenia Romana dodatkowo potęgują wątpliwości. Grzegorz sądzi, że 16-letnia Kinga tak naprawdę jest córką jego brata. Mężczyzna zamierza zrobić badanie DNA. Okłamuje żonę i córkę, że jedzie na szkolenie, by w rzeczywistości zatrzymać się w hotelu.

Zobacz także

Ładuję...