Ukryta prawda | sezon 22 odc. 1479

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

19-letnia Dorota wraca z ośrodka odwykowego dla narkomanów. Jest skłócona z ojcem, który nie może jej wybaczyć, że okradła przyjaciół rodziny. Matka próbuje ich pogodzić. Urządza przyjęcie urodzinowe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pewne zdarzenia potrafią zmienić ludzi na zawsze, wywracając do góry nogami ich życie. Kolejne odcinki programu przyniosą nowe ekstremalne emocje i sytuacje, w które dotkną bohaterów serialu. Każdy dzień pisze tutaj nowy scenariusz, przynosząc też jeszcze bardziej niespodziewane rozstrzygnięcia.

W tym odcinku

19-letnia Dorota wraca właśnie z ośrodka odwykowego dla narkomanów. Jest skłócona z ojcem, Andrzejem, który nie może jej wybaczyć, że zmarnowała sobie życie oraz okradła przyjaciół rodziny, Irka i Teresę. Matka, 51-letnia Jola, próbuje ich pogodzić. Mimo sprzeciwu męża, urządza dla nastolatki przyjęcie urodzinowe. Solenizantka zaprasza na imprezę partnera, Olka. Są tam też obecni jej wujek Filip z żoną Martyną i córką Romą, a także Irek i Teresa. Dziewczyna z pomocą Joli bezskutecznie stara się pojednać z Andrzejem. Gardzi on Olkiem, mając go za ćpuna. Stronę Joli bierze jej ojciec chrzestny. Tymczasem Roma na osobności mówi 19-latce, że mama znowu zdradza tatę. Jola przeprowadza z bratem poważną rozmowę. Radzi mu, by rozwiódł się z Martyną. Jakiś czas później 51-latka odkrywa, że córka pali trawkę z Irkiem. Wściekły Olek wychodzi. Dorota staje się coraz bardziej nerwowa, każe wujkowi Filipowi, żeby zostawił ją w spokoju. Potem dochodzi między nimi do szarpaniny.

Zobacz także

Ładuję...