Druga szansa (2/13)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Borecką jest zainteresowany nowy prezes stacji, Adam Svensson. Plotkarskie media od razu wyczuwają szansę na romans. Jakub musi szybko spłacić dług. W tym celu zawłaszcza pieniądze z budżetu serialu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka wróciła na szczyty popularności. W nowym sezonie serialu pojawią się nowe intrygi, bohaterowie odnosić będą sukcesy, ale poniosą też porażki. Niektórzy z bohaterów odkryją swoje drugie oblicza, by ujawnić dotąd głęboko skrywane tajemnice. Do znanej obsady dołączy Bartłomiej Topa, który wcieli się w prezesa zarządu telewizji.

W tym odcinku

Stacja telewizyjna, dla której pracuje Monika, podczas konferencji prezentuje nowy serial pt. "Szansa". Imprezę uświetnia występ Justyny. Niestety, gala kończy się skandalem. Okazuje się, że Jakub ujawnił w mediach dowód wskazujący Sarę jako winną wrobienia Boreckiej w sprawę z narkotykami. Upokorzona Daymer ucieka z Warszawy. Zeit prosi Monikę o rękę, ale ta odrzuca oświadczyny. Borecką jest zainteresowany też nowy prezes stacji, Adam Svensson, którego kobieta poznała w samolocie, wracając z Islandii. Plotkarskie media od razu wyczuwają szansę na romans. Jakub musi szybko spłacić dług. W tym celu... zawłaszcza pieniądze z budżetu produkcyjnego serialu. Jego dziwne zachowanie wzbudza podejrzenia Starczyńskiej. Lidka i Grzegorz zapisują się na terapię małżeńską. Muszą też radzić sobie z problemami finansowymi. Kobieta zgadza się więc przygotować catering dla popularnego aktora, Igora Szota. Bronek na własne życzenie opuszcza szpital. Podczas randki z Jadzią zaczyna się źle czuć.

Występują

Zobacz także

Ładuję...