Rodzina zastępcza | odc. 5: Krótki weekend

serial komediowy Polska 1999  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Przychodzi list z informacją, że państwo Kwiatkowscy wygrali weekend w hotelu. Rodzice wyjeżdżają, a dzieci zostają pod opieką cioci Uli i zaczynają realizować swoje plany...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Anka Kwiatkowska, dobroduszna kobieta o artystycznej duszy i jej mąż, rozsądny inżynier Jacek, wychowują dwójkę własnych dzieci - ośmioletniego Filipa i siedemnastoletnią Majkę - oraz trójkę przygarniętych z domu dziecka pociech. Kolejne dni przynoszą bohaterom nowe niespodzianki, często niezwykle zabawne. Każdy kolejny odcinek to zamknięta fabularna historia o tarapatach, problemach i radościach kochającej się rodziny.

W tym odcinku

Darek, sympatia Majki, zaprasza ją na prywatkę. Wieczorna impreza odbywa się jednak na drugim końcu miasta i Majka nie ma nadziei na zgodę rodziców. Kilka dni przed terminem prywatki przychodzi list z informacją, że rodzice wygrali w konkursie weekend dla dwóch osób w luksusowym hotelu, położonym w pięknej miejscowości. Co prawda nie grali w żadnym konkursie, ale napisane jest czarno na białym - wygrali. Państwo Kwiatkowscy wyjeżdżają w romantycznych nastrojach - znowu sami, tylko we dwoje, jak kiedyś... Dzieci pozostają pod opieką cioci Uli i zaczynają realizować przygotowane na tę okazję plany: Majka o dziesiątej wieczorem idzie do biblioteki uczyć się angielskiego, dwoje maluchów ogląda po cichu film zatytułowany "Wściekła bestia", a Eliza i Romek namawiają ciocię na pokera, mając nadzieję podreperować swoje kieszonkowe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...