Druga szansa (1/13)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jakub i Marcin czekają na Monikę, która wraca z Islandii. Jej samolot ma awarię. Kobietę pociesza spokój współpasażera, Adama Swenssona. Po przylocie Borecka dowiaduje się o operacji pana Bronka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka wróciła na szczyty popularności. W nowym sezonie serialu pojawią się nowe intrygi, bohaterowie odnosić będą sukcesy, ale poniosą też porażki. Niektórzy z bohaterów odkryją swoje drugie oblicza, by ujawnić dotąd głęboko skrywane tajemnice. Do znanej obsady dołączy Bartłomiej Topa, który wcieli się w prezesa zarządu telewizji.

W tym odcinku

Jakub i Marcin czekają na Monikę, która wraca z Islandii. Jej samolot ma poważną awarię. Borecką pociesza spokój współpasażera, Adama Swenssona (Bartłomiej Topa). Tymczasem Marcin musi jechać do domu. Okazuje się bowiem, że Ksawery znalazł testament matki. W szpitalu Artur operuje pana Bronka. Na wynik zabiegu czeka pani Jadzia, dla której mężczyzna przestał być obojętny. Samolot ląduje bezpiecznie w Radomiu. Adam proponuje Monice, że zawiezie ją do Warszawy. Podczas podróży Borecka dowiaduje się o operacji pana Bronka. Sądzi, że pacjent otrzymał nową nerkę. Idzie do szpitala, gdzie spotyka Marcina. Nie chce słuchać jego tłumaczenia. Niedługo później Monika odkrywa, że kiedy była za granicą, właściciel mieszkania wypowiedział umowę najmu jej i Oli. Zeit zostaje pobity. Musi w ciągu tygodnia zwrócić pieniądze niejakiemu Heinowi. Borecka przejmuje kontrolę nad produkcją serialu. Rozpoczyna od cateringu. O dostarczenie dań prosi Lidkę. W ten sposób jej siostra poznaje Igora.

Występują

Zobacz także

Ładuję...