Singielka (16/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka wciąż ma pecha do mężczyzn. Jej randka z Andrzejem kończy się porażką. Wieczór po raz kolejny ratuje napotkany przypadkiem Tomasz. Obiecujące spotkanie przerywa im telefon od zazdrosnej Sylwii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka wciąż zdaje się mieć pecha do randek. Jej spotkanie z Andrzejem kończy się porażką. Wieczór po raz kolejny ratuje Tomasz, którego dziewczyna spotyka przez przypadek. Przerywa im jednak telefon od zazdrosnej Sylwii. Tymczasem Robert nie chce rozmawiać z Natalią. Pocieszają ją Genowefa i Sława. Druga z kobiet wpada na pomysł, jak odzyskać Roberta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...