Teleman

Singielka (121/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka jest wściekła na matkę, gdy dowiaduje się, że to ona zadzwoniła w jej imieniu do konkurencji. Przestraszona Sława postanawia ratować reputację córki. Idzie do redakcji, by naprawić sytuację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Sława wyznaje Elce, że to ona zadzwoniła w jej imieniu do konkurencji. Ona wybucha i zaczyna krzyczeć na matkę. Przestraszona Sława postanawia ratować reputację Elki. Idzie do redakcji, by naprawić sytuację. Niczego nieświadoma Elka idzie na rozmowę kwalifikacyjną, którą załatwił jej Konrad. Kobieta chce odciąć się od przeszłości i rozpocząć nowy rozdział, dlatego nie odbiera telefonu od Tomasza. Zgadza się natomiast iść na kawę z Konradem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...