Świat według Kiepskich | sezon 1 odc. 95: Chłopaki okej

serial komediowy Polska 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Ferdka przyjeżdża dawno nie widziany brat z Ameryki. Za jego namową Ferdek postanawia zrobić karierę w show-biznesie...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Ferdynand wygrywa w szachy od babki 20 zł. Wysyła syna po piwo, ale dowiaduje się, że jest zadłużony we wszystkich sklepach. Nagle w domu Kiepskich pojawia się jego dawno niewidziany brat z Ameryki, Stanisław. Namawia on Ferdka na założenie grupy tancerzy erotycznych, co ma przynieść duże zyski. W skład grupy wchodzą: obaj Kiepscy, Boczek i listonosz Edzio. Próba nie wypada zbyt dobrze. Wtedy w mieszkaniu Ferdka zjawia się policja oraz FBI i aresztują Staśka za ucieczkę ze szpitala psychiatrycznego. Edzio wraca do domu, a na jego miejsce przychodzi Paździoch.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...