Bodo (11)

serial biograficzny Polska 2016  od 12 lat

W skrócie

Reri odkrywa, że w przeszłości łączyło Adę i Eugeniusza uczucie. Mężczyzna przeżywa rozterki miłosne. W szpitalu w Wilnie umiera Zula Pogorzelska. Bodo dedykuje jej swój największy przebój.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia życia Eugeniusza Bodo, polskiego aktora filmowego, rewiowego i teatralnego. Mimo pełnej sukcesów kariery i powodzenia wśród kobiet, nigdy nie zaangażował się on w stały związek.

W tym odcinku

Relacje między Bodo a Reri ulegają pogorszeniu. Artystka pogrąża się w uzależnieniu od alkoholu. Bodo specjalnie dla ukochanej pisze scenariusz filmu "Czarna perła". Tymczasem do stolicy przyjeżdża Ada z Hansem. Reri odkrywa, że Adę i Bodo kiedyś łączyło uczucie. Zapoznaje się też ze scenariuszem Eugeniusza, który opowiada o jego rozterkach uczuciowych. Kilka dni później Bodo odwiedza Adę. Między nimi dochodzi do pocałunku, co przypadkiem widzi córka Ady. Eugeniusz doprowadza do spotkania Zuli Pogorzelskiej z Hansem. Cierpi ona na poważną chorobę kręgosłupa. Na planie filmowym Reri śpiewa dla Bodo piosenkę. Eugeniusz zaś uświadamia sobie, że w jego życiu liczy się tylko Ada. Po zakończeniu zdjęć do filmu rozstaje się z Reri. W szpitalu w Wilnie umiera Zula Pogorzelska. Bodo dedykuje jej swój największy przebój - "Sex appeal".

Występują

Twórcy

Ładuję...