Bodo (10)

serial biograficzny Polska 2016  od 12 lat

W skrócie

Do Warszawy przyjeżdża hollywoodzka gwiazda, Tahitanka Reri. Eugeniusza urzeka jej uroda i niezwykły temperament. Wkrótce jednak Reri musi wyjechać, ma bowiem zakontraktowane występy w całej Europie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia życia Eugeniusza Bodo, polskiego aktora filmowego, rewiowego i teatralnego. Mimo pełnej sukcesów kariery i powodzenia wśród kobiet, nigdy nie zaangażował się on w stały związek.

W tym odcinku

Eugeniusz i Nora zostają wybrani królem i królową polskiego kina. Pojawiają się na występie egzotycznej gwiazdy Reri, która odbywa trasę promującą hollywoodzki film "Tabu". Bodo jest pod wrażeniem egzotycznej piękności. Po spektaklu zaprasza ją na kolację. Eugeniusz jest przekonany, że odnalazł miłość swego życia. Agenci gwiazdy uważają, że Bodo dzięki znajomości z Reri chce zyskać większą popularność. Eugeniusz wykorzystuje jednak każdą okazję, by spędzić z dziewczyną choćby chwilę. Wysyła do jej pokoju mnóstwo kwiatów i przychodzi na każdy występ. Po jednym ze spotkań Reri zostaje u Bodo na noc. Następnego dnia agenci podejmują decyzję o zakończeniu występów Reri w Polsce i kontynuacji promocji filmu w Holandii. Bodo w ostatniej chwili dogania gwiazdę. Proponuje agentom, że pokryje gigantyczne odszkodowanie za przerwaną trasę. Reri zostaje pod opieką Eugeniusza. W trakcie imprezy wydanej na jej cześć Bodo deklaruje, że specjalnie dla ukochanej napisze scenariusz do filmu - "Czarna perła".

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...