Policjantki i Policjanci (169)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rano Białach i Wysocka dostają zgłoszenie o włamaniu do piwnicy. Skradziono pudło z cennymi komiksami. Patrol Oli i Mikołaja zostaje też wezwany do nastolatka, który zranił się w rękę fajerwerkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Rano Białach i Wysocka dostają zgłoszenie o włamaniu do piwnicy. Skradziono pudło ze starymi komiksami. Wkrótce okazuje się, ile mogą być warte takie wydawnictwa. Tego dnia patrol Oli i Mikołaja zostaje też wezwany do nastolatka, który zranił się w rękę, bawiąc się wadliwym fajerwerkiem. Dzięki współpracy z chłopcem, policjanci zatrzymują nieuczciwego sprzedawcę. Po pracy Mikołaj czeka w pobliżu szkoły na Dominikę. Widzi kłótnię córki z jakimś mężczyzną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...