Szpital | sezon 4 odc. 359

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karetka przywozi poparzonego 40-latka, który uratował z pożaru 11-letniego syna sąsiadów. Chłopiec zatruł się czadem i trafił do szpitala dziecięcego. Pacjent ma liczne poparzenia i bardzo cierpi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka przywozi poparzonego 40-latka, który uratował z pożaru 11-letniego syna sąsiadów. Chłopiec zatruł się czadem i trafił do szpitala dziecięcego. Pacjent ma liczne poparzenia i bardzo cierpi. Mężczyzną zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala trafia 26-letnia Beata, którą bardzo boli brzuch. Przyprowadza ją narzeczony, który bardzo martwi się o ukochaną. Kobietę przyjmuje dr Dominika Gajda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...