Szpital | sezon 4 odc. 473

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział ratunkowy trafia producent filmów erotycznych, który zasłabł na planie. Lekarz podejrzewa, że ma zawał. Dominika Gajda zajmuje się uzależnioną od internetu nastolatką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pacjentem doktora Michała Morawskiego jest producent filmów erotycznych, który zasłabł na planie. Towarzyszy mu jedna z aktorek. Lekarz podejrzewa, że mężczyzna ma zawał. Wkrótce okazuje się, że rodzina pacjenta nie ma pojęcia o jego profesji. Gdy żona odkrywa prawdę, każe mu wybierać pomiędzy nią a branżą erotyczną. Pod opiekę doktor Dominiki Gajdy trafia 16-letnia dziewczyna, uzależniona od internetu. Podczas awantury z matką rozbiła sobie głowę, ponieważ cały czas patrzyła w ekran telefonu. Pacjentka jest arogancka, utrudnia lekarzom pracę i cały czas kłóci się z matką. Nastolatka obwinia ją o rozwód rodziców. Nie zdaje sobie przy tym sprawy, jak poważny ma problem. Kiedy jej telefon się rozładowuje, wpada w szał.

Występują

Zobacz także

Ładuję...