Kuchenne rewolucje: Knyszyn, Bar u Marka (1/14)

program rozrywkowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek i Aga przez wiele lat mieszkali w Niemczech. Po narodzinach syna wrócili do Polski, do Knyszyna. Leży ona niedaleko atrakcyjnych turystycznie miejsc. Nie zapewniło to sukcesu lokalowi Marka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler to niekwestionowana królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie oraz temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całej Polsce. "Kuchenne rewolucje" tym razem rozpoczynają trzynasty, bynajmniej nie pechowy sezon.

Marek i Agnieszka przez wiele lat mieszkali w Niemczech, gdzie oboje ciężko pracowali i oszczędzali każdy grosz. Kiedy ich synek urodził się chory, postanowili wrócić do Polski, do Knyszyna, rodzinnej miejscowości Marka. Leży ona niedaleko atrakcyjnych turystycznie miejsc, takich jak Kiermusy, rozsławionego przez zabytki kultury żydowskiej. Wydaje się, że to idealna lokalizacja dla niewielkiego lokalu, który właściciel nazwał Bar u Marka. Niestety, na podawane w barze kebaby i zapiekanki nie było chętnych. Wówczas zatrudnione tam kucharki zaproponowały zmianę menu na lokalne potrawy. Jednak "Bar u Marka" wciąż nie przynosi dochodów, a wszelkie pomysły na poprawę sytuacji zostały już wyczerpane. Wezwanie Magdy Gessler jest dla nich pomysłem ostatniej szansy.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...