Szpital | sezon 4 odc. 303

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy przywożą do szpitala 17-letnią Julię. Dziewczyna miała wypadek w ruinach. Kiedy robiła sobie zdjęcie, straciła równowagę i spadła z wysokości kilku metrów. Przyjmuje ją dr Robert Szewczyk.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Ratownicy przywożą do szpitala 17-letnią Julię. Dziewczyna miała wypadek w ruinach. Kiedy robiła sobie zdjęcie, straciła równowagę i spadła z wysokości kilku metrów. Przyjmuje ją dr Robert Szewczyk. Pogotowie przywozi na oddział 15-letniego Staszka, który tego dnia ma urodziny. W prezencie dostał on od ojca skuter. Podczas przejażdżki chłopak wjechał w witrynę stacji benzynowej. Pacjent jest poważnie ranny. Bada go dr Eryk Wajman.

Występują

Zobacz także

Ładuję...