Komisarz Alex 4: Morderczy plan (50)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olaf po wyjściu z więzienia odkrywa, że jego ukochana ułożyła sobie życie z Markiem. Wkrótce jego rywal zostaje zamordowany. Ekipa Orlicza rozpoczyna śledztwo w tej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Aleksa, rozwiązują zagadki kryminalne i walczą z przestępczością. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego współpracownicy, podkomisarze Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), wraz z dzielnym czworonogiem stawiają czoła porywaczom, złodziejom, zamachowcom i mordercom. Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Do Magdy Kulisz przychodzi jej były narzeczony, Olaf, który niedawno opuścił więzienie. Mężczyzna odkrywa, że ukochana wyszła za mąż i ma dziecko z konwojentem w jednej z łódzkich firm ochroniarskich, Markiem. Jest wściekły i grozi, że policzy się z jej nowym partnerem. Później jedna z mieszkanek kamienicy znajduje na podwórku zwłoki męża Magdy. Leon bada ciało ofiary i znajduje za jego paznokciami ślady naskórka. Orlicz i jego współpracownicy rozpoczynają dochodzenie. Podejrzewają, że zabójcą jest Olaf.

Występują

Twórcy

Ładuję...