Komisarz Alex 4: Zemsta (40)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Z więzienia wychodzi Jacek Koch "Szalony". Mężczyzna wini Orlicza za śmierć swojego brata i w ramach zemsty chce, by dotkliwie poczuł on stratę kogoś bliskiego. Postanawia porwać Aleksa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Aleksa, rozwiązują zagadki kryminalne i walczą z przestępczością. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego współpracownicy, podkomisarze Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), wraz z dzielnym czworonogiem stawiają czoła porywaczom, złodziejom, zamachowcom i mordercom. Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Do Orlicza przyjeżdża jego młodsza siostra Julka. Na przyjęciu urodzinowym funkcjonariusza poznaje jego współpracowników. Tymczasem z więzienia wychodzi groźny przestępca Jacek Koch "Szalony". Mężczyzna wini Orlicza za śmierć swojego brata i w ramach zemsty chce, by dotkliwie poczuł on stratę kogoś bliskiego. Postanawia porwać Aleksa. Zastawia pułapkę na czworonoga i próbuje go zwabić przy pomocy Maliny, suczki białego owczarka szwajcarskiego. Próbujący jej pomóc Alex pakuje się w tarapaty.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...