Prawo Agaty | sezon 4 odc. 6

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sprawa Wojtka, oskarżonego o próbę wyłudzenia odszkodowania, trafia na wokandę. Agata reprezentuje męża przyjaciółki. Stara się nie zawieść klienta, ale i pozostać lojalną wobec Doroty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Sprawa Wojtka, oskarżonego wraz z wspólnikiem o podpalenie lokalu w celu wyłudzenia odszkodowania, trafia na wokandę. Agata reprezentuje męża przyjaciółki. Stara się nie zawieść klienta i równocześnie pozostać lojalną wobec Doroty. Nie jest to łatwe, gdyż małżonkowie są skłóceni. Nieoczekiwanie na sali sądowej pojawia się Tośka. Prawniczka zajmuje się dziewczynką i informuje inspektora Majewskiego (Mirosław Baka) o miejscu pobytu dziewczynki. Późnym wieczorem policjant odbiera śpiącą Tośkę z rąk Agaty. Między parą rodzi się nić porozumienia. Tymczasem Dębski od swojego nagłego wyjazdu wciąż milczy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...