Lekarze | sezon 5 odc. 8/13

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta traci stanowisko. Kuba zostaje zatrzymany w szpitalu, najprawdopodobniej cierpi na rozstrzenie oskrzeli. Gustaw i Krystyna oferują, aby Alicja z chłopcem pojechali do Szwajcarii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do personelu szpitala Copernicus dołącza chirurg, doktor Przemek Karski, który kończy swoją specjalizacje i trafia do zespołu Alicji Keller. Po zdaniu egzaminu na nadspecjalizację z transplantologii Alicja coraz więcej czasu spędza z psychologiem, Andrzejem, który pomógł jej otrząsnąć się po śmierci Maksa. Niejasna sytuacja pomiędzy Basią, Leonem i Michałem Karkoszką powoduje, że młoda lekarka chce się przenieść do innego szpitala. W życiu ordynatora ponownie zjawia się Paulina, która okazuje się być świetnym chirurgiem plastycznym. Orda zaczyna pracę jako lekarz pogotowia ratunkowego. Elżbieta Bosak walczy o utrzymanie stanowiska dyrektora szpitala, które chcą jej odebrać Tadeusz Karkoszka z wiceprezydentem Torunia.

W tym odcinku

Do zespołu dołącza piękna pani chirurg Anna Zaniewska. Elżbieta traci stanowisko dyrektorki szpitala. Kuba zostaje zatrzymany w szpitalu, najprawdopodobniej cierpi na rozstrzenie oskrzeli. Gustaw i Krystyna oferują, aby Alicja z chłopcem pojechali do Szwajcarii. Bosak zostaje odwołana ze stanowiska, a jej obowiązki przejmuje Tadeusz Karkoszka, który planuje skomercjalizować szpital. Filip organizuje piknik medyczny, aby zebrać fundusze na operację Mursal. Udaje mu się uzyskać wymaganą sumę i dziewczynka przechodzi zabieg. Filip zastanawia się nad założeniem fundacji. Przemek zaczyna staż na neurochirurgii, a jego opiekunem zostaje Anna Zaniewska.

Występują

Ładuję...