Prokurator: Słuch absolutny (2/10)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat

W skrócie

Niewidoma dziennikarka Krystyna odkrywa w studiu ciało koleżanki. Sekcja ujawnia, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia. Podejrzenia padają na byłego chłopaka ofiary, uczestnika misji w Afganistanie.

Oglądaj w telewizji

Czw 15.06 21:10
TVP Polonialogo
So 17.06 3:35
TVP Polonialogo

Opis

Opanowany prokurator Kazimierz Proch (Jacek Koman) i pełen energii komisarz Witold Kielak (Wojciech Zieliński), mimo że dzieli ich niemal wszystko, stanowią zgrany duet, z którym przestępcy wszelkiej maści nie mają szans. Autorem scenariusza jest Zygmunt Miłoszewski, autor bestsellerowych powieści kryminalnych, oraz jego brat Wojciech.

W tym odcinku

Niewidoma dziennikarka Krystyna odkrywa w studiu ciało zastrzelonej koleżanki. Wyniki sekcji zwłok ujawniają, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia, a strzał w głowę został oddany, gdy denatka już nie żyła. Podejrzenia padają na byłego chłopaka ofiary, uczestnika misji w Afganistanie. Na kolejny trop naprowadza śledczych Krystyna. Wyczulony słuch niewidomej wychwytuje pewien bardzo ważny szczegół w nagraniu pochodzącym ze studia, gdzie zginęła dziennikarka. Wkrótce Proch i Kielak ustalają tożsamość zabójcy.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...