Lekarze | sezon 4 odc. 4

serial obyczajowy Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Basia oświadcza się Leonowi. Mężczyzna decyduje się na roczne narzeczeństwo, by sprawdzić, czy dziewczyna jest pewna tego kroku. Do szpitala zostaje przyjęty bezdomny mężczyzna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Basia oświadcza się Leonowi. Mężczyzna decyduje się na roczne narzeczeństwo, by sprawdzić, czy dziewczyna jest pewna tego kroku. Alicja przyjmuje stanowisko zastępcy ordynatora, gdyż chce mieć jak najwięcej czasu dla Kuby. Filip czuje, że przez różnicę w wykształceniu nie pasuje do Beaty. Ukochana chce mu pomóc coś osiągnąć. Do Copernicusa trafia starszy mężczyzna. Nie chce, aby córka wiedziała o jego problemach ze zdrowiem. Basia nie potrafi utrzymać w tajemnicy, że cierpi on na chorobę Parkinsona. Wanat zostaje oczyszczony z zarzutów. Magda słyszy rozmowę Izy z informatykiem. Odkrywa, kto stał za wpisem o społecznych powodach operacji usunięcia macicy. Do szpitala zostaje przyjęty bezdomny mężczyzna. Jego pies wiernie czuwa pod budynkiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...