Rodzinka.pl: Czyżby koniec? (130)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Ludwik zamierzają sprzedać dom na przedmieściach i zamieszkać bliżej centrum miasta. Janina pomaga sprzątać, by zachęcić kupców. Kacper postanawia pokrzyżować plany rodziców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Natalia i Ludwik zamierzają sprzedać dom na przedmieściach i zamieszkać bliżej centrum miasta. Janina pomaga sprzątać, by zachęcić potencjalnych kupców. Kacper, który nie wyobraża sobie życia w miejskiej dżungli, postanawia pokrzyżować plany rodziców. Okazuje się, że w pokoju chłopca nie dość, że zalągł się grzyb, to jeszcze straszy duch zmarłej dziewczynki. Boscy, widząc determinację najmłodszego syna, rezygnują z przeprowadzki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...