Rodzinka.pl: Wakacje w Grudziądzu (121)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i Ludwik muszą zrezygnować z wyjazdu do Grudziądza. Z chłopcami w ich zastępstwie jadą Marek i Maria. Pogoda i humory dopisują. Marek uczy braci robienia wrażenia na dziewczynach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

W ostatniej chwili Natalia i Ludwik muszą zrezygnować z rodzinnego wyjazdu do Grudziądza. By chłopcy nie musieli zostać w domu, proszą o zastępstwo Marka i Marię. Niebawem cała piątka melduje się w hotelu nad Jeziorem Rudnickim. Pogoda dopisuje i humory też. Maria pilnuje, by chłopcy nie dostali poparzeń słonecznych, a gdy nikt nie widzi flirtuje z tajemniczym mężczyzną. Marek uczy Kacpra, Kubę i Tomka, jak zachwycić przedstawicielki płci przeciwnej. Wkrótce bracia wykorzystują zdobytą wiedzę. Spędzą miło czas z poznanymi na plaży nastolatkami - pływają na nartach wodnych i grają w siatkówkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...