Kuchenne rewolucje: Łańcut, Dymarka (9)

program rozrywkowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Restaurację od trzech lat prowadzi troje wspólników i przyjaciół: Anastazja, Waldek i Robert. W czasach PRL-u Dymarka cieszyła się nienaganną opinią. Teraz jednak straciła dobrą renomę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Restaurację od trzech lat prowadzi troje wspólników i przyjaciół: Anastazja, Waldek i Robert. W czasach PRL-u Dymarka cieszyła się nienaganną opinią. Jednak kiedy lokal oraz przylegający do niego hotel przejęli nowi właściciele, jego reputacja była mocno nadszarpnięta. Co więcej, Anastazja i Robert przyznają, że brakuje im zapału do prowadzenia tego biznesu, natomiast Waldek toleruje zaledwie kilka prostych potraw. Właśnie dlatego menu Dymarki jest dość ubogie. Tym razem Magda Gessler musi również pokazać właścicielom, co to znaczy być restauratorem.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...