Komisarz Alex 7: W ostatniej chwili (86)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W domu Michała trwają przygotowania do uroczystości związanej z pięcioleciem pracy na służbie Alexa. Orlicz otrzymuje wezwanie na miejsce zbrodni. Ktoś zrzucił z wiaduktu młodego pielęgniarza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy, Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), stawiają czoła wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

W domu Michała trwają gorączkowe przygotowania do uroczystości związanej z pięcioleciem pracy na służbie Alexa. Niespodziewanie Orlicz otrzymuje pilne wezwanie na miejsce zbrodni. Okazuje się, że ktoś zrzucił z wiaduktu młodego pielęgniarza jednego ze szpitali, Tomasza Rybarczyka. Komisarz i jego współpracownicy rozpoczynają dochodzenie. Po rozmowie z przyjaciółką mężczyzny, Izą Łaniewską, odkrywają, że sprawa zabójstwa łączy się ze śmiercią pewnego dziennikarza. Wychodzi na jaw, że piszący o roli polskiego biznesu w handlu bronią redaktor został także zamordowany. Nieoczekiwanie na komendzie zjawia się oficer CBŚ, Max Zygier, który odbiera sprawę policji. Orlicz nie zamierza jednak zrezygnować z wyjaśnienia sprawy i kontynuuje dochodzenie na własną rękę.

Występują

Twórcy

Ładuję...