Lekarze | sezon 1 odc. 9

serial obyczajowy Polska 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Alicja ma z Maksem nocny dyżur na transplantologii. Janek zaprzyjaźnia się z chorą na nerki Olą. Leon wyjawia Elżbiecie, że jest chory na raka. Bosak odkrywa, kim jest ojciec Alicji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Elżbieta kupuje chirurgom worek bokserski. Wanat jest w złym humorze po konflikcie z Kellerem i pali papierosy. Alicja nie chce się z nim umówić na randkę. Ma z Maksem nocny dyżur na oddziale transplantologii. Lekarzom udaje się ocalić życie kobiety chorej na porfirię. Janek zaprzyjaźnia się z chorą na nerki Olą. Leon wyjawia Elżbiecie w tajemnicy, że jest chory na raka. Beata wywiera presję na Kellerze, by do niej wrócił. Zamierza zaprzyjaźnić się ze swoją rywalką. Bosak odkrywa, kim jest ojciec Alicji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...