Lekarze | sezon 1 odc. 8

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta ma kłopoty z synem, któremu grozi nadzór kuratorski. Piotr obejmuje stanowisko ordynatora. Beata sugeruje, że wciąż są z Maksem parą. Lekarze świętują sukces Wanata.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Elżbieta ma kłopoty z synem, któremu grozi nadzór kuratorski. Nastolatek podpalił szafkę nauczycielki. Piotr obejmuje stanowisko ordynatora oddziału ginekologii i położnictwa. Chirurdzy usuwają zator w tętnicy u starszej kobiety. Ratują też chłopaka, który próbował popełnić samobójstwo. Targnięcie się na swoje życie wyraźnie imponuje Ordzie. Alicja uważa jednak, że czyn pacjenta był głupotą. Podejrzewa też, że Daniel ją podrywa. Beata knuje kolejne intrygi. Sugeruje, że wciąż są z Maksem parą i szkaluje Szymańską. Lekarze świętują sukces Wanata. Podczas imprezy zazdrosny o Alicję Maks rzuca się z pięściami na przyjaciela.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...