Nasz nowy dom (4)

reality show Polska 2013  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Niepełnosprawni Arek i Agnieszka wychowują dwóch synów Łukasza i Kubę. Rodzina byłaby szczęśliwa, gdyby nie straszne warunki, w jakich żyją. Nowy dom da im poczucie bezpieczeństwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnikami programu są rodziny, mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa, że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych, wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownika robót Sławomira Ciby. W ciągu pięciu dni specjaliści od remontów zrobią wszystko, aby nieprzyjazne lokale tych rodzin zamienić w przytulne gniazdka, w których każdy domownik znajdzie swoje miejsce. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

Niepełnosprawni Arek i Agnieszka mieszkają w Zakroczymiu. Wychowują wspólnie dwóch synów 12-letniego Łukasza i 2-letniego Kubę. Rodzina byłaby szczęśliwa, gdyby nie straszne warunki, w jakich żyją. Ich dom to jeden pokój, mała kuchnia o przeginłej podłodze i równie malutka łazienka. Arek stara się utrzymać rodzinę, ale pieniądze, które zarabia, nie starczają na wiele. Nowy, zdrowy i bezpieczny dom dałby rodzinie poczucie bezpieczeństwa, szansę na normalne życie i rozwój chłopców.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...