Rodzinka.pl: Trudne decyzje (33)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba i Kacper zdradzają rodzicom, że chcą zbudować skate park na podwórku. Boska ćwiczy jogę w salonie. Chłopcy nie mogą przez to oglądać telewizji. Grożą, że przestaną chodzić do szkoły.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Zbliżają się wakacje. Ludwik i Natalia jak co roku mają problem z wyborem miejsca letniego wypoczynku. Kuba i Kacper wyznają rodzicom, że najchętniej zostaliby w domu. Chcą zbudować skate park na podwórku. Także Tomek namawia ich, by jechali bez niego. Boska ćwiczy jogę w salonie. Chłopcy, którzy nie mogą przez to oglądać telewizji, grożą Ludwikowi, że przestaną chodzić do szkoły, jeśli czegoś nie wymyśli. Boski postanawia interweniować. Gdy dowiaduje się jednak, że joga może urozmaicić pożycie małżeńskie, zmienia zdanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...