Lekarze | sezon 1 odc. 7

serial obyczajowy Polska 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Radny Lis zapowiada Elżbiecie, że zrobi wszystko, aby straciła posadę. Do szpitala trafia aktorka Anita Czajka. Twierdzi, że miała wypadek samochodowy, ale objawy wskazują na pobicie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

W tym odcinku

Radny Lis zapowiada Elżbiecie, że zrobi wszystko, aby straciła posadę. Do szpitala trafia aktorka Anita Czajka (Anna Przybylska). Pacjentka twierdzi, że miała wypadek samochodowy, jednak jej obrażenia wskazują na pobicie. Alicja operuje pacjenta, który wymaga szybkiej interwencji chirurgicznej. Ostry ból brzucha uniemożliwia Jasińskiemu dokończenie zabiegu. Na oddziale ginekologii przychodzą na świat bliźnięta, które prawdopodobnie mają różnych ojców. Beata z determinacją walczy o odzyskanie byłego narzeczonego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...