Dr House 3 (19/24)

(House M.D.: Act Your Age)

serial obyczajowy USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sześcioletnia pacjentka cierpi na choroby typowe dla ludzi w podeszłym wieku. Po zerwaniu narasta wrogość między Cameron i Chase'em. Gregory celowo wynajduje im wspólne zadania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na jego czele stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Sześcioletnia Lucy trafia do kliniki po tym, jak zemdlała w przedszkolu. Zespół House'a odkrywa, że tkanka serca małej pacjentki stwardniała, co zakłóca pracę jej serca. Ponieważ tego typu objawy występują głównie u starszych osób, lekarze są bardzo zaskoczeni. Niebawem Lucy przechodzi zawał serca. Greg wysyła Cameron i Chase'a do domu dziecka, by lepiej zbadali sytuację i środowisko, w jakim wychowuje się dziewczynka. Nie tylko chce w ten sposób zebrać dodatkowe dane do diagnozy, ale też rozładować napięcie między członkami personelu. Wysłani w teren lekarze nabierają podejrzeń, że Lucy padła ofiarą molestowania seksualnego. Tymczasem 8-letni brat małej pacjentki dziwnie się zachowuje. Początkowo obdarza Cameron wielką sympatią, ale z czasem staje się wobec niej niepokojąco agresywny. House podejrzewa, że chłopiec może cierpieć na tę samą chorobę, co jego siostra.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...